amzabawki.com

W naszych społeczeństwach, gdzie jak słyszymy, gospodarkę napędza wiedza i karmi informacja, a sukces zależy od edukacji, wiedza przestaje być rękojmią powodzenia, a wykształcenie nie dostarcza gwarantującej sukces wiedzy. Z.Bauman

Wózeczek uniwersalny i pozostałe akcesoria dla dziecka – przeczytaj zanim kupisz!

Tak naprawdę każdy młody rodzic swą przygodę z rodzicielstwem zaczyna od jednej koniecznej powinności – kupna wózeczka dla pociechy. Są tacy, którzy przeglądają strony w internecie szukając opinii na temat wybranych modeli czy marek. Inni wybierają się do najbliższego sklepu z artykułami dla dzieci i bez ogródek kupują wózek, który najwcześniej przypadnie im do gustu. Przyjrzyjmy się, co jedni i drudzi powinni brać pod uwagę przy wyborze pierwszego wózka dla swojej pociechy.

Przede wszystkim należałoby zwracać uwagę na jakość wykonania i materiałów używanych przyprodukcji. Jak mówi mądre powiedzenie, kto tanio kupuje, ten dwa razy kupuje. Warto kupić wózek droższy, ale wykonany z wysokiej klasy elementów, jak przykładowo wózek Seka, niż tańszy odpowiednik, który po paru miesiącach użytkowania nie będzie się do niczego nadawał. Poza tym, powinno się przywiązywać uwagę do funkcje dodatkowe wózeczka. Upewnijmy się przed zakupem, czy da się wymienić gondolkę na spacerówkę dla większego dziecka, lub jeśli istnieje możliwość wpięcia w stelaż siedzonka do auta. Tutaj ponownie przykładem kombinacji trwałości z praktycznością jest wózek Seka 3w1, posiadający wszystkie wcześniej wymienione funkcje.

wózek dziecięcy
Napisał: X-lander
Na podstawie: X-lander
Będąc już szczęśliwymi właścicielami wózka, możemy zacząć się rozglądać za drobniejszymi, lecz niezbędnymi akcesoriami. Dobrze jest zrobić listę poczynając od rzeczy najbardziej potrzebnych, a kończąc na tych nadprogramowych. Dla matek karmiących na głównych miejscach powinny pojawić się: odciągacz elektryczny do mleka, zapas wkładek oraz muszli laktacyjnych.

Naturalnie karmić dziecko można i bez udziału całej gamy akcesoriów, gdyż jest to czynność naturalna. Jednak doświadczenie wielu mam pokazuje, że laktacja może płatać figle gdy niespodziewany nawał pokarmu lub jego blokada będą wymagały wsparcia ze strony laktatora i dodatkowych akcesoriów.

Zainspirował Cię ten wątek? Kliknij na nasz link (http://www.instytutboczarska.pl/aneta-bratek-andruszko/), tam z pewnością odnajdziesz jeszcze większą ilość informacji na temat, który Cię interesuje.

Odciągacz elektryczny posiada także tańszą alternatywę – odciągacz ręczny. Wybór między tymi dwoma zależy już od indywidualnych preferencji każdej matki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:17:32