amzabawki.com

W naszych społeczeństwach, gdzie jak słyszymy, gospodarkę napędza wiedza i karmi informacja, a sukces zależy od edukacji, wiedza przestaje być rękojmią powodzenia, a wykształcenie nie dostarcza gwarantującej sukces wiedzy. Z.Bauman

Czy warto zlecać fachowej firmie napisanie pracy na zaliczenie - licencjackiej lub magisterskiej? Czy to zgodne z prawem?

Należy przyznać, iż pisanie prac zaliczeniowych na zlecenie to to kwestia dosyć kontrowersyjna. Wiele ludzi zastanawia się nad tym, na ile legalna jest taka procedura. Dobrze jest już na początku wiedzieć, iż różne informacje na temat legalności konkretnych działań najlepiej szukać w kodeksie karnym.

widok - cena
Napisał: Bratislavská župa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odnajdziemy w takim miejscu na przykład artykuł 272, jaki określa, że wyłudzenie poświadczeń nieprawdy przez podstępne wprowadzenie w błąd funkcjonariusza publicznego, podlega karze do trzech lat pozbawienia wolności.

Zaciekawił Cię nasz wątek? Zatem kliknij w link do serwisu educentrum i rozkoszuj się kolejnymi tekstami. W razie jakiś pytań - pisz do nas.

Oznacza więc to, iż jak do uzyskania stopnia magistrata albo licencjata, chcemy wykorzystać pracę, która została napisania przez inną osobę, to wtedy może być to kwalifikowane jako złamanie tego artykułu. Natomiast czy ten artykuł dotyczy także pisania prac na zlecenie?

cena - migawka
Napisał: Bratislavská župa
Na podstawie: http://www.flickr.com
płótno - cena
Napisał: Bratislavská župa
Na podstawie: http://www.flickr.com
To przedstawia się tak, że gdy przedstawi się taką pracę, jako napisaną przez nas, to łamie się prawo. I dotyczy to przeróżnych typów prac, jak prace licencjackie albo magisterskie. Jednakże nic straconego, ponieważ oferty firm, jakie oferują pisanie prac (http://pisanie-prac-po-angielsku.pl/) magisterskich czy licencjackich, odnoszą się do tego, iż nie jest dostarczana gotowa praca. Jest natomiast przygotowywana praca na podstawie jakiej możemy stworzyć własne teksty. Dosyć często takie firmy, poza samą usługą tworzenia takiej pracy, oferują dodatkowe wsparcie jeśli chodzi o przygotowanie swojej twórczości. Przykładowo może to być wyszukanie przydatnych materiałów źródłowych czy redakcja i zrobienie korekty tekstu. Tego typu więc działania razem z dostarczoną dla nas przykładową pracą, są jedynie dodatkową pomocą dla osoby piszącej, dlatego też ta pomoc nie będzie złamaniem prawa.

Analizując kwestie prawne dotyczące przygotowania pracy, dobrze zwrócić uwagę na formę działalności takiego wykonawcy. Ażeby uniknąć ewentualnych problemów bez wątpienia warto skorzystać z usług firmy, jaka ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. W ten sposób możemy zmniejszyć ryzyko zostania oszukanym, dzięki temu również otrzymamy stosowaną fakturę za zlecenie. Jak widać więc, warto zlecać wykonywanie takich prac, lecz tylko profesjonalistom. Nie możemy przy tym traktować tego jako zrobionej przez siebie pracy, gdyż dostajemy jedynie materiały, na podstawie jakich piszemy własne dzieło.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:21:44