amzabawki.com

W naszych społeczeństwach, gdzie jak słyszymy, gospodarkę napędza wiedza i karmi informacja, a sukces zależy od edukacji, wiedza przestaje być rękojmią powodzenia, a wykształcenie nie dostarcza gwarantującej sukces wiedzy. Z.Bauman

na Dzień Dziecka? Kilka propozycji świetnych dla każdej kilkuletniej pociechy

Dzień Dziecka to rewelacyjna okazja, aby podarować swojemu dziecku mały upominek. Nie musimy zawsze kupować maskotek, lalek czy samochodzików. Jest również wiele innych propozycji, które mogą spodobać się twojemu kilkuletniemu szkrabowi. Co to może być?

firma - wizja
Napisał: Gobierno Cholula
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno farby do malowania palcami. Każde dziecko uwielbia malować, szczególnie po ścianach, o czym bez wątpienia zdążyłeś się przekonać. Mamy nadzieję, iż twój berbeć ma już ten czas za sobą i nie jesteś zmuszony robić następnego remontu, wobec tego z chęcią zainteresujesz się pomysłem na niniejszy upominek. Tego rodzaju farbki można zakupić w wielu sklepach zabawkowych, ponieważ są w ostatnim czasach naprawdę lubiane. Nie kosztują wiele, a mogą dać ogromną radość każdemu kilkulatkowi, ponieważ przeważnie musiał malować pędzelkiem, a gdy pozwolić mu użyć do tego własnych paluszków, będzie szczęśliwy. Farby są bezpieczne dla najmłodszych i mogą je używać brzdące od trzeciego roku życia, jak najbardziej pod nadzorem dorosłych, ponieważ pociechy – jak wiesz – mogą mieć przeróżne pomysły, szczególnie tak małe. Farbki mają wiele kolorów i można z ich zastosowaniem stworzyć wyjątkowo piękne dzieła, jakie każdy rodzic z pewnością zawiesi na lodówce. Farby są łatwe do zmywania, toteż nawet gdy maluch maluje w kuchni i zabrudzi stół, wystarczy gąbka, odrobina mydła i woda, by wszystko ładnie wyczyścić.

Długopisy
Napisał: Joe Haupt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poza takimi farbkami dobrze zaciekawić się drugim pomysłem, którym jest kolorowe etui na długopisy, nade wszystko gdy twoje dziecko chodzi już do pierwszej klasy. Duże, ciężkie piórniki są na pewno efektowne, lecz zajmują dużo miejsca w plecaku oraz sporo ważą. Etui jest również praktyczne oraz lekkie, a do tego można zdecydować się na śmieszne, dziecięce motywy, np. lubiane przez wszystkie maluszki bajki z księżniczkami, samochodzikami lub dinozaurami. Takie etui brzdąc z chęcią zabierze do szkoły i włoży do niego ulubione pióro, ołówek oraz kolorowe pisaki, jakie są przydatne w trakcie lekcji.

To tylko niektóre propozycje, jakie można wziąć pod uwagę. Pomyśl nad innymi bądź idź do sklepu, aby z miejsca znaleźć podarunek dla swojej pociechy, w końcu ty najlepiej znasz jej pragnienia i potrzeby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:46:33