amzabawki.com

W naszych społeczeństwach, gdzie jak słyszymy, gospodarkę napędza wiedza i karmi informacja, a sukces zależy od edukacji, wiedza przestaje być rękojmią powodzenia, a wykształcenie nie dostarcza gwarantującej sukces wiedzy. Z.Bauman

Atrakcyjne nazwy akcesoriów dziecięcych

Osoby, które nie posiadają dzieci bardzo często nie mają świadomości, jak pomysłowe mogą być nazwy akcesoriów dziecięcych. Rzecz jasna, wiele artykułów jest określanych ciekawą nazwą tylko z tego względu, że dzięki niej produkt może się o wiele szybciej sprzedać. Istnieją jednak takie takie produkty, za których nazwą stoi coś więcej niż tylko ciekawy pomysł.

Dziecko
Napisał: Alexander Lyubavin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Produktem, jaki zapewne zwróci uwagę rodzin, które dopiero zastanawiają się nad wyborem wózka dla malucha jest wózek quinny. Co prawda, tego typu produkt jest znany jedynie tylko osobom, jakie faktycznie są dobrze obeznane w tym zakresie, jednak powinniśmy wiedzieć, że wózek quinny to niebanalne zastąpienie popularnego określenia na ten typ wózka, którym jest spacerówka. Jest to typ wyposażenia dla dzieci już starszych i wielu rodziców narzeka na tego rodzaju wózek quinny, przede wszystkim ze względu na to, że dziecko jadące w spacerówce jest zakryte daszkiem, co uniemożliwia niezbędną kontrolę. Taki typ wózka posiada nie tylko w miejsce do transportowania malucha, ale również przeważnie pod siedzeniem znajduje się przestrzeń, w której rodzic może przykładowo przechowywać zakupy lub akcesoria dla dzieci. Zaletą tego rodzaju wózka jest też przede wszystkim to, że można w łatwy sposób transportować taki wózek. Jego konstrukcja jest bardzo prosta i można go błyskawicznie złożyć, co powoduje, że jest bardzo poręczny.

Kolejnym ciekawym pomysłem na nazwę artykułu dla dzieci (polecamy również ścierki) jest żyrafa sophie. Ta bardzo pomysłowa nazwa jest związana z markowym gryzakiem dla dzieci - pozostałe informację dostępne będą tu -. Jego kształt przypomina rzecz jasna żyrafę i na tej podstawie stworzono nazwę żyrafa sophie. Gryzaki dla dzieci są bardzo pożyteczne zwłaszcza wówczas, kiedy nasza pociecha przechodzi przez niełatwy okres wyżynania się zębów. W tym okresie dziecko może być jak wiadomo marudne przez swędzące dziąsła. Wówczas warto sięgnąć po taki gryzak, jak żyrafa Sophie, ponieważ jest on bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla takich dzieci.

Trzeba oczywiście podkreślić, że jest to dość kosztowny przedmiot dla dzieci biorąc pod uwagę markę. Ma on jednak także dużo zalet, w tym możliwość dobrania odpowiedniej twardości w zależności od potrzeb dziecka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:20:46