amzabawki.com

W naszych społeczeństwach, gdzie jak słyszymy, gospodarkę napędza wiedza i karmi informacja, a sukces zależy od edukacji, wiedza przestaje być rękojmią powodzenia, a wykształcenie nie dostarcza gwarantującej sukces wiedzy. Z.Bauman

Zaprojektuj komfortową recepcję, żeby zapewnić swym pacjentom jak najlepsze warunki, na pewno to docenią

To niesamowicie istotne, aby odpowiednio zaprojektować recepcję w gabinetach medycznych, bo od tego zależna jest satysfakcja podejmowanych pacjentów. Nawet drobne detale miewają dla niej duże znaczenie.

migawka - kuchnia
Napisał: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com
kuchnia - obrazeczek
Napisał: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wygodne stanowisko dla pacjentów

kuchnia - kadr
Napisał: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com
Recepcja jest sercem placówek medycznych, to tu pojawiają się pacjenci, aby zasięgnąć niezbędnych informacji lub umówić się do lekarza. To zrozumiałe, że takie miejsce powinno być praktycznie urządzone, gdyż gwarantuje to komfort zarówno dla pacjentów, jak i dla pracowników. Z myślą o przychodzących pacjentach warto wydrukować druki nfz, jak też pozostałe istotne dokumenty. Mając je gotowe można oszczędzić dużo czasu, ponieważ nie potrzeba dodrukowywać ich na bieżąco.

Co przyda się w recepcji?

Z pewnością dużo osób projektujących recepcje zadaje sobie pytanie, co zrobić, aby była ona wygodna dla pacjentów i pracowników. Z myślą o pracujących osobach dobrze zainwestować w porządne artykuły biurowe.

Jeśli masz ochotę zdobyć inne materiały na prezentowany wątek, to zobacz proponowane www (https://www.iowfilter.com/c-16-400-filtr-powietrza.html), które zawierają również dane na podnoszone zagadnienie - kliknij więc tutaj.

Bez wątpienia w podobnym miejscu przydają się skoroszyty oraz teczki, ponieważ nadal dużo dokumentacji przechowuje się w tradycyjny sposób. Pomocnym akcesorium na recepcji z pewnością okaże się długopis, którym pacjenci będą wypełniać różnorakie dokumenty lub podpisywać się. Należy przypilnować, by był to produkt dobrej klasy, jak przykładowo długopis (modne długopisy reklamowe zobacz więcej w sklepie internetowym www.capira.pl/) pentel, który będzie niezawodny i wygodny. Może się wydawać, że do drobiazg, ale w rzeczywistości brak czegoś do pisania jest bardzo kłopotliwy.

Komfort pacjentów to bardzo istotna kwestia. Należy mieć na uwadze, że niejednokrotnie wizyty są dla nich stresujące, zatem warto zagwarantować im jak najdogodniejsze warunki ich odbywania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-29 12:22:19