amzabawki.com

W naszych społeczeństwach, gdzie jak słyszymy, gospodarkę napędza wiedza i karmi informacja, a sukces zależy od edukacji, wiedza przestaje być rękojmią powodzenia, a wykształcenie nie dostarcza gwarantującej sukces wiedzy. Z.Bauman

Karmienie piersią - najwspanialsze, co każda matka może podarować swojemu dziecku

Wiele książek powstało już na temat karmienia piersią, wspominano o jego wspaniałym wpływie na noworodka oraz starsze dzieci, wskazywano, iż jest to całkowicie naturalne zjawisko, iż pozwala ono na wytworzenie się jedynej w swoim rodzaju więzi między matką a dzieckiem. Jednak praktycznie nic nie mówi się o tym, iż takie karmienie nierzadko sprawia ogromne problemy.

akt - maluch
Napisał: Bartlomiej Mostek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno nie ma mamy, która ze stuprocentową pewnością mogłaby stwierdzić, że karmienie (szczególnie-> https://www.fiorino.eu/sklep/dla-mam/top-do-karmienia-malka/top-do-karmienia-malka--bialy) piersią nigdy nie sprawiało jej żadnego problemu - wszystkie mamy w pamięci mniej lub bardziej przepełnione dramatyzmem opowieści, których byłyśmy współuczestniczkami. Ten rodzaj dawania dziecku pokarmu jest najlepszy dla dziecka, lecz kobieta, która się na to zdecyduje, musi liczyć się z wieloma wyrzeczeniami. Na przykład trzeba zrezygnować z niektórych produktów spożywczych. Z takich praktycznych kwestii - z pewnością potrzebny będzie specjalny biustonosz dla matek karmiących, który nie tylko doskonale podtrzymuje przepełnione piersi, lecz również umożliwia dyskretne karmienie - przejdź - fiorino.eu/sklep/dla-mam/top-do-karmienia-malka - dziecka w miejscu publicznym. Te produkty można kupić zwyczajnych sieciówkach. Jednakże nie wszystkie popularne marki je mają, więc czasem niezbędne staje się odwiedzenie wyspecjalizowanego sklepu. W takim miejscu na pewno zakupimy również inne specjalistyczne produkty, jak na przykład odciągacz pokarmu - warto w go zaopatrzyć jeszcze w ciąży, bo doskonale sprawdzi się podczas nawału pokarmu parę dni po porodzie.

Akcesoria, jakie wymyślone zostały dla mam karmiących piersią, to dziś niezwykle szeroka propozycja. Dzięki temu każda z kobiet ma szansę wybrania czegoś idealnego dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-29 12:22:19