amzabawki.com

W naszych społeczeństwach, gdzie jak słyszymy, gospodarkę napędza wiedza i karmi informacja, a sukces zależy od edukacji, wiedza przestaje być rękojmią powodzenia, a wykształcenie nie dostarcza gwarantującej sukces wiedzy. Z.Bauman

Jakiego rodzaju dobrze polecić gry na nudę? Jakiego rodzaju będą najbardziej odpowiednie? Czemu gry tradycyjne są takiej sytuacji lepsze?

Ciężko sobie wyobrazić nasze codzienne funkcjonowanie bez rozrywki. ma różne postacie, lecz niewątpliwie każdy z nas lubi grać. Jak pomyślimy o grach, to od razu przychodzą na myśl gry komputerowe, ale w niniejszym artykule będziemy skupiać się na tradycyjnych rozgrywkach. Bo przecież gry komputerowe są bardzo interesujące i miło w nie grać, ale ile można?

selfie - sklep
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli więc poszukujemy tradycyjnych gier, to z pewnością warto polecić eurobusiness. To gra, jaką poznał chyba każdy z nas. To nasza rodzima gra, lecz wzorowana na Monopoly. Sprzedawana jest od 1983 roku. Najważniejsze zadanie gracza z pozoru nie jest jakieś ciężkie - powinien zdobyć jak największy majątek poprzez nabywanie nieruchomości oraz zarabianie na nich. Zadanie właściwie choć pozornie łatwe okazuje się dosyć skomplikowane i wymagające, szczególnie, iż gracze - nasi rywale są w stanie nas ubiec i zdobyć więcej pieniędzy. Bardzo ważnym aspektem gry w eurobusiness jest przypadek, gdyż gracze wyrzucają naprzemiennie dwiema sześciennymi kośćmi, zaś liczba wyrzuconych oczek jest decydująca w zakresie położenia pionka w następnych kolejkach na czterdziestopolowej planszy.

Oprócz pól z nieruchomościami w rozgrywce mamy inne, jak pola z niespodzianką, czy miejsce z więzieniem lub stratą pieniężną. Taka gra to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Inną, godną polecenia grą jest jungle speed, w jakiej najważniejsza jest zręczność, spostrzegawczość i szybkość. Każdy gracz dostaje karty, których powinien pozbyć się w czasie gry, a żeby to zrobić trzeba w odpowiednim momencie uzyskać drewniany “totem”. Jak gracz uzyska go w nieodpowiednim momencie, lub wcale tego nie zrobi, to będzie zmuszony wziąć karty od swoich przeciwników.

Tego rodzaju gra zbliża ludzi, ponieważ dzięki niej przy stole są w stanie usiąść nawet nieznani sobie ludzie, ażeby wspólnie ciekawie się bawić.

Jeśli myślisz, że ten materiał jest godny zainteresowania, to co powiesz, gdy zobaczysz więcej informacji z tego źródła (https://www.swiatnieruchomosci.pl/mieszkania/sprzedaz/szczecin/centrum/)?. Po prostu kliknij tu oraz zobacz.

Tego rodzaju gra także nie wymaga męczącego tłumaczenia (zobacz tłumaczenia symultaniczne) oraz zapamiętywania, zasady w jungle speed są naprawdę proste, są dosłownie cztery. To idealna gra na imprezę, pod namiot lub na rodzinne spotkanie. Każdy kto poszukuje szybkiej, interesującej rozrywki powinien się nią zainteresować. Co interesujące, jak mamy w planach spędzić bardziej długi czas, by pograć to bardziej dopasowany będzie eurobusiness, jak posiadamy jednakże mniej czasu to jak znalazł będzie jungle speed.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-29 12:22:45