amzabawki.com

W naszych społeczeństwach, gdzie jak słyszymy, gospodarkę napędza wiedza i karmi informacja, a sukces zależy od edukacji, wiedza przestaje być rękojmią powodzenia, a wykształcenie nie dostarcza gwarantującej sukces wiedzy. Z.Bauman

Informacje o UE mogą być przydatne, zatem już teraz dowiedz się, gdzie można je pozyskać, żeby podnieść własny poziom wiedzy

Nasza ojczyzna stała się członkiem Unii Europejskiej, jednakże badania ukazują, że Polacy wykazują słaby poziom wiedzy na jej temat. Na szczęście dziś można to zmienić w dosyć prosty sposób. W calutkiej Polsce działają punkty informacyjne, w których można pozyskać dużo przydatnych informacji.

Jak wygląda twoja wiedza o Unii Europejskiej?

Jak się okazuje, nasi rodacy o Unii Europejskiej wiedzą stosunkowo niewiele. Bez wątpienia warto to zmienić, ponieważ jako członkowie wspólnoty posiadamy różnorakie przywileje i zobowiązania. Sporo pomocnych wiadomości na temat UE można dziś odnaleźć w sieci, co zapewne będzie dla użytkowników bardzo przydatne oraz dogodne. Należy wspomnieć również o tym, że istnieją profesjonalne punkty informacyjne, gdzie również można uzyskać ciekawe i pomocne informacje o Unii Europejskiej.

perspektywa - klient
Napisał: Bratislavská župa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdzie poszukiwać informacji o Wspólnocie Europejskiej?

ogląd - klient
Napisał: Bratislavská župa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Internet bywa wygodnym oraz łatwo dostępnym narzędziem, lecz nie w każdym przypadku dysponuje aktualnymi oraz rzetelnymi informacjami. Dogodniejszym miejscem, aby zasięgnąć potrzebnych informacji jest punkt informacji europejskiej, jaki teraz można spotkać w większych miastach. To optymalne miejsce, jeśli pragnie się pozyskać informacje związane z programami, dofinansowaniami oraz istotnymi wydarzeniami.

Po co szukać informacji w niesprawdzonych źródłach, jeśli istnieje tak dogodna opcja w postaci przedstawionych punktów? Są przeznaczone dla każdego, więc warto czerpać z nich wiedzę!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-29 12:22:18