amzabawki.com

W naszych społeczeństwach, gdzie jak słyszymy, gospodarkę napędza wiedza i karmi informacja, a sukces zależy od edukacji, wiedza przestaje być rękojmią powodzenia, a wykształcenie nie dostarcza gwarantującej sukces wiedzy. Z.Bauman

Dodatkowe gadżety dla młodych rodziców, bez których trudno się obejść

Wkrótce zostaniecie radosnymi rodzicami małej, bezradnej i uroczej istotki. Przyszykujcie się jednak na ciężki czas, bowiem wasz niepozorny osesek już od pierwszych momentów życia zapewni wam bez wątpienia twarde warunki współpracy i stanie się dla swoich rodzicieli niepobłażliwym partnerem. Z tego powodu dobrze jest już wcześniej przygotować listę rzeczy potrzebnych przy pielęgnacji nowego członka rodziny.

Droższe sprzęty, czyli wózek, siedzonko do auta, łóżeczko, czy bujaczek stanowią niejako pierwszą potrzebę i mają pierwszeństwo jeśli chodzi o hierarchię zakupów. Należy więc skoncentrować się na cechach mniej rzucających się w oczy i nietypowych, które jednak niejednokrotnie okazują się zasadnicze, gdy chodzi o wygodę maluszka oraz jego rodzicieli.
Jeśli przyszła mama chce karmić swoje niemowlę piersią, może przemysleć sprawdzenie oferty dodatkowych przyborów potrzebnych przy laktacji. Na pozór może się wydawać, że niektóre z nich to bezużyteczne gadżety, jak przykładowo odciągacz pokarmu. Jednakże w tym szczególnym wypadku jest inaczej. Odpowiedni laktator może wyraźnie dopomóc młodej mamie tak w pobudzeniu czy wsparciu laktacji, jak również ustrzec przed skutkami tzw.

Ten artykuł ma ciekawe dane na omawiany temat, lecz jeżeli chcesz poznać zbliżone aktualności, to dokładnie prześledź solidne informacje.

nawału pokarmowego lub jego zastoju. Dlatego warto wyposażyć się w markowy odciągacz pokarmu, by ubezpieczyć się w przypadku, gdy maluch nie chce jeść z piersi, a pokarm napływa w zawrotnym tempie.

akcesoria - malunek
Napisał: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolejnym rozwiązaniem, które wesprze świeżo upieczonym mamie i tacie zachować spokój w początkowych tygodniach życia ich pociechy jest monitor oddechu. Dzięki niemu rodzice mają sposobność kontrolowania na żywo, czy oddech dziecka jest miarowy. W przypadku, gdy pauza pomiędzy oddechami wynosi więcej niż dwiadzieścia sekund, monitor oddechu uruchamia alarm dźwiękowy i wibracyjny.

Dzięki temu rodzice uzyskują jednocześnie większą kontrolę w razie, gdyby z dzieckiem działo się coś niedobrego, jak również większy spokój i swobodę, ponieważ nie są zmuszeni raz po raz pochylać się nad łóżeczkiem i sprawdzać, czy śpiące maleństwo oddycha prawidłowo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-01 14:05:33