amzabawki.com

W naszych społeczeństwach, gdzie jak słyszymy, gospodarkę napędza wiedza i karmi informacja, a sukces zależy od edukacji, wiedza przestaje być rękojmią powodzenia, a wykształcenie nie dostarcza gwarantującej sukces wiedzy. Z.Bauman

Film szkoleniowy dla pracowników przedsiębiorstw

Przeprowadzanie różnego typu kursów należy do podstawowego wymiaru pracy każdej korporacji, która w swoim funkcjonowaniu posługuje się różnego rodzaju maszynami mechanicznymi lub bazuje na przeprowadzaniu różnego typu obrachunków i przedstawianiu faktur. Wobec tego ciągle wypożyczane są sale instruktażowe, w których praktykowane są szkolenia z zakresu obsługi różnego rodzaju maszyn, zasad mieszania różnych pierwiastków chemicznych oraz zszywania ubrań.

W przeprowadzaniu kursu pomaga tablica, rzutnik, odbiornik telewizyjny i komputer (zobacz ofertę) serwis komputerowy rawicz przenośny. Na tablicy można zapisywać wzory różnego typu działań chemicznych, na bazie których będą wytwarzane najnowsze mieszanki lekarstw czy kremów. Na wielu kursach pokazywany jest również film szkoleniowy pokazujący, na czym polega realizacja jednostkowych poleceń w firmie, do której mają dołączyć uczestniczące w kursie osoby. Na takim filmie instruktażowym może zostać również umieszczone powitanie osób rozpoczynających kurs zaprezentowane przez kierownika, a także jakiegoś rodzaju życzenia przez niego składane.

Wyświetlanie filmów instruktażowych jest jeszcze szerzej praktykowane w przypadku przedsiębiorstw, których działalność jest oparte na działalności internetowej. Na tego rodzaju filmie można zawrzeć obrazowy instruktarz stwarzania czy administrowania stronami internetowymi oraz pisania różnych tekstów internetowych. Przy tej okazji będzie można od razu przyuważyć, czy pracownicy będą sprawnie poruszać się po wyszukiwarce google oraz czy są w stanie automatycznie wykonywać wydawane im komendy.

Internet - image
Napisał: Gwydion M. Williams
Na podstawie: http://www.flickr.com
Natomiast pracownicy większych firm, które posiadają oddziały we wszystkich miastach Polski dobrze wiedzą, czym jest film korporacyjny, którego celem jest zapoznanie pracowników ze szczegółami działania ich korporacji. Na tego rodzaju filmie może zostać ukazana historia konkretnej firmy oraz najistotniejsze przepisy w niej obowiązujące.

Zdarza się, że dzięki zapoznaniu się z tego rodzaju filmem szkoleniowym i wykonaniu testu końcowego pracownicy mogą zaliczyć kurs bhp i zapoznać się z przepisami dotyczącymi obsługi różnego typu sprzętów mechanicznych.

Spodobał Ci się nasz tekst? Zatem gorąco zapraszamy (https://bartkowska.photo/) do następnych naszych wątków, które będą o podobnej dziedzinie.

Będą mogli również poznać systemy teleinformatyczne zastosowane w swojej firmie, przy zastosowaniu których będą rozmawiali się między sobą i kontaktowali ze wszystkimi interesantami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-21 12:27:16